Świąteczne ozdoby już cieszą mieszkańców Ostrołęki

53 wyświetleń • 13 grudnia 2021

TV Ostrołęka
Ciastek ze Shreka, niedźwiedź polarny, renifery, króliki i olbrzymia bombka choinkowa już święcą pełnym blaskiem w dwóch reprezentacyjnych miejscach Ostrołęki. Tegoroczne świąteczne ozdoby od razu po montażu stały się niemałą atrakcją wśród spacerujących ostrołęczan i osób odwiedzających nasze miasto.

W tym roku świątecznych ozdób władze miasta przygotowały więcej i – co warto podkreślić – są one znacznie barwniejsze a przez to ciekawsze. Olbrzymi niedźwiedź polarny, małe niedźwiadki i renifery wraz ze świetlistą kulą tym razem ozdabiają skwer im. Lecha Kaczyńskiego przy ulicy Kopernika. Na placu Bema z kolei ustawiono kolorową wieżę, kilkumetrową choinkę i „Ciastka” znanego z animowanej bajko o Shreku.Oświetlona jest także ulica Głowackiego na całej długości, świąteczne dekoracje zamontowano także wzdłuż Kopernika i w tzw „Ostrołęckiej Strefie Wypoczynku” przy scenie obok „Kupca”.

Świąteczne ozdoby w Ostrołęce rozbłysły pełnym blaskiem w sobotnie popołudnie i niemal od razu stały się ciekawą atrakcją wśród osób spacerujących ulicami naszego miasta.

Kto ma ochotę na pamiątkową fotkę w świątecznym klimacie?