najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (1,9)
ilość ocen: 7
liczba odsłon: 2 695
link:
Przebudowy istniejących i budowy nowych dróg i ulic, fontanna gejzerowa, mała sala kinowa, blok socjalny czy najważniejsza w roku 2014 inwestycja budowy miejskiej segregatorni śmieci – to tylko niektóre z inwestycji zapisanych w projekcie budżetu miasta na rok nowy rok przygotowanym przez prezydenta Ostrołęki, Janusza Kotowskiego.

- Projekt budżetu miasta jest nie tylko grubą książką z wieloma cyferkami i tabelkami. To przede wszystkim cały plan rocznej pracy samorządu miasta. Za tymi zapisami kryją się potrzeby wielu ludzi, także tych ubogich, kryje się za tym potrzeba utrzymania szkół i przedszkoli, utrzymanie wielu instalacji gospodarki komunalnej a przede wszystkim wielu ludzi tworzących wspólnotę samorządową. To plan wspólnego działania w nowym roku – tak podsumował projekt budżetu miasta jego autor, prezydent Ostrołęki, Janusz Kotowski.

W projekcie budżetu, jak przyznał w wywiadzie udzielonym naszemu serwisowi prezydent Kotowski, znalazły się zapisy inwestycyjne w każdej z dziedzin życia samorządowego: infrastrukturze drogowej, komunalnej, pomocy społecznej, oświacie, kulturze czy sporcie. Wśród wielu inwestycji warto wspomnieć choćby o najważniejszej w roku budżetowym samorządowej stacji segregacji odpadów komunalnych powstającej przy ulicy Turskiego. Na tę inwestycję samorząd miasta uzyskał dotację unijną w wysokości około 25,5 mln zł. Na realizację doczeka się także tzw. mała sala kinowa, budowa ulic Wiejskiej, Spiro, Korczaka, blok socjalny przy ulicy Braterstwa Broni czy fontanna gejzerowa przy scenie miejskiej.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z wywiadem na temat projektu ustawy budżetowej, którego udzielił nam prezydent Kotowski.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 15.04.2018
Liczba odsłon: 60 742
Dodano: 25.03.2018
Liczba odsłon: 2 630
Dodano: 07.03.2018
Liczba odsłon: 5 518
Dodano: 26.02.2018
Liczba odsłon: 2 773
Dodano: 19.01.2018
Liczba odsłon: 12 147
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2019 by "TV-ostroleka.pl